Jarné prevetranie šatníku!

Alebo 30-dňová výzva. Vystúpiť občas zo svojej komfortnej zóny nie je vôbec na škodu. Obzvlášť ak ide o komfort každodenný. Ja z nej vystúpim na celých 30 dní. Najbližší mesiac sa nebudem obliekať iba podľa toho na čo mám náladu (otrhané Levisky a niečo/hocičo hore), každý deň sa nejak hecnem. Aj keď pôjde iba o drobnosť ako je dať si klobúk. Prvý dôvod by sme mali - vystúpiť z komfortnej zóny, druhý je poriadne prevetrať šatník. Mám doma stále veľa oblečenia, ku ktorému ma viaže silný cit (silný dostatočne natoľko, aby som ho neotočila na votoči), skoro vôbec ho však nenosím a najbližší mesiac mám v pláne zmeniť to. A dôležité informácia: Celá challange prebehne bez väčších nákupov. Ak nájdem v sekáči niečo superskvelé, kúpim si to. Alebo ak konečne zlacnejú tieto šaty. Žiadne zbesilé prípravy: "rýchlo si musím kúpiť niečo vintage, lebo o tri dni to mám mať na sebe", však neplatia.

Celý rozvrh nájdete tu.

                                                           košeľa -   Maison Scotch  , sukňa -   Dorothy Perkins  , topánky -   Dorothy Perkins

                                                          košeľa - Maison Scotch, sukňa - Dorothy Perkins, topánky - Dorothy Perkins

Zo všetkých síl sa budem snažiť každý deň odfotiť aspoň kúsok outfitu, v ideálnom svete celý, ale viete kde žijeme a nájdete ich na Instagrame pod #zuzchallenge a #jarnavyzva. Pripojiť sa ku mne v akýkoľvek deň je vítané a vôbec sa nemusíte riadiť tým, ako idú jednotlivé výzvy po sebe. Vyskúšajte to, čo sa vám práve hodí. Vystúpte z komfortnej zóny a zoberte svôj šatník útokom spolu so mnou!

Krásne sa to prepája aj s novou Zoot kampaňou #proctonezkusit (na Slovensku #precotoneskusit). Na každý deň jedna úloha. Viac informácií nájdete tu.

LET'S WEAR EARRINGS!

Náušnice som nenosila celú večnosť. V dvadsiatich dvoch (presne si na ten deň pamätám) som si po prečítaní jednej ezo knižky vybrala z tela všetky piercingy. Písalo sa tam niečo o čakrách a energiách a že piercingy niečo blokujú.. Tak či onak, všetkých 6 náušníc z uší, piercing z jazyka a z brucha ležali v priebehu troch minút na stole. A že to bol teda zvláštny pocit.

Podobne zvláštny ako si náušnice po rokoch opäť nasadiť. Ani neviem ako som k tomu prišla, asi je to zase trendy. Bavia ma však viac ako kedykoľvek predtým a viete čo je najlepšie? S náušnicami je to ako s rúžom - taká blbosť a razom zmení celý outfit. O level vyššie. 

ružovo-zelené - Answear, modré kvetinky - Mango, farebné - Answear, žlté kvety - Mango, veľké čierne - H&M, ananásy - H&M

S kódom Redpoppy20 dostanete 20% zľavu na všetko nezlacnené na Answear. Platí do 10. mája a že tam teda majú krásnych náušníc